C o l i b r i

PROGRAM DO PROJEKTOWANIA I PRODUKCJI SZAF PRZESUWNYCH

PROJEKTUJ, SPRZEDAWAJ, PRODUKUJ – ROZWIŃ SWÓJ BIZNES Z COLIBRI

POZNAJ CECHY NASZEGO PRODUKTU

Prosta obsługa

Prosta obsługa

Środowisko pracy zostało opracowane w oparciu o nasze kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji szaf przesuwnych.
Możliwość produkowania

Możliwość produkowania

Oprogramowanie w zależności od wykupionej licencji umożliwia podgląd lub/oraz eksport wszystkich elementów szafy. Zapomnij o żmudnym rozpisywaniu szaf.
Szybkość działania

Szybkość działania

Projektowanie oraz wycena szafy trwa zaledwie kilka minut.
Elastyczność

Elastyczność

Oprogramowanie umożliwia skonfigurowanie go pod dowolny istniejący system drzwi przesuwnych oraz producenta płyty meblowej i akcesoriów.
Personalizacja

Personalizacja

Projektowanie szaf opiera się na pracy z szablonem zawierającym podstawową specyfikę projektowania danego użytkownika.
Tworzenie sieci sprzedaży

Tworzenie sieci sprzedaży

W zależności od ilości wykupionych licencji możesz zarządzać siecią nawet kilkudziesięciu salonów z szafami przesuwnymi.
Intuicyjny wygląd

Intuicyjny wygląd

Budowa programu intuicyjnie "prowadzi" użytkownika poprzez kolejne etapy od projektu do produkcji.
Wypróbuj

Wypróbuj

Przetestuj program przez 14 dni za darmo!
projektowanie szaf program
ikona

Prosta obsługa

Program cechuje bardzo prosta budowa. Każde z okien jest czytelne oraz zrozumiałe dla użytkownika docelowego. Wszystkie zamiany w projekcie są na bieżąco aktualizowane oraz wyceniane. Program posiada funkcje kontroli, która umożliwia wyłapanie rażących błędów projektowych w szafach. Wystarczy jeden dzień, żeby opanować podstawowe funkcje środowiska projektowego Colibri.

ikona

Szybkość działania

Projektowanie jest bardzo proste i szybkie. Na bazie wprowadzonych wymiarów światła wnęki użytkownik wstawia poszczególne elementy szafy za pomocą menu kontekstowego myszki lub za pomocą skrótów klawiszowych. Program po wstawieniu, usunięciu lub zmienieniu elementu automatycznie przelicza cenę wraz z rozpisem szafy na poszczególne elementy.

screen z programu
projektowanie szaf program
ikona

Intuicyjny wygląd

Wszystkie elementy programu takie jak zakładki, tabele i menu są rozmieszczone w kluczowych dla swojego działania miejscach. Główna przestrzeń projektowa zajmuje środkową większą część ekranu, a poszczególne funkcje oraz opcje w zależności od ich “wagi” dla projektu są rozmieszczone wokoło. Przechodząc od pierwszej zakładki poprzez kolejne tworzymy mebel od “A” do “Z”.

ikona

Elastyczność

Baza danych programu jest podzielona na dwie sekcje. Jedna z nich dotyczy systemu przesuwnego, a druga magazynu płyty meblowej oraz dostępnych akcesoriów. Sekcja systemu drzwi przesuwnych jest bardzo rozbudowana pod względem konfiguracji wymiarów poszczególnych elementów. Umożliwia ona wprowadzenie ramiaków w dowolnych kształtach i kolorach niezależnie od producenta. System potrafi na podstawie wprowadzonych wymiarów wyliczyć składowe drzwi przesuwnych wraz z długościami i kątami zacięcia poszczególnych elementów przy drzwiach skośnych, jeżeli takie są możliwe dla produkcji danego systemu przesuwnego. Sekcja magazynowa umożliwia wprowadzenie dowolnych płyt meblowych, szkieł oraz takich akcesoriów jak uchwyty, prowadnice i kosze.

screen z programu
projektowanie szaf program
ikona

Personalizacja

Niezależnie czy sprzedajesz szafy pełne czy wnękowe oraz czy używasz szuflady zwykłe czy z samodociągami, możesz stworzyć projekt domyślny, w którym będą już na samym początku zawarte Twoje upodobania projektowe. Możesz sobie stworzyć szafę “startową” o typowej dla Ciebie budowie (np. z 2 drzwi z lustra, 3 szufladami oraz przymykami kątowymi wraz z podłogą na cokole oklejoną obrzeżem z obu stron). Przy każdym uruchomieniu programu będziesz mógł zaczynać projektowanie właśnie od tej szafy – jest to ogromne ułatwienie przyspieszające cały proces projektowania.

ikona

Możliwość produkowania

Podstawowa licencja umożliwia zaprojektowanie, wycenę oraz podgląd listy wszystkich elementów z wymiarami, tj. formatki, szkła oraz profile i akcesoria dla jednej szafy.
Wykupienie licencji rozszerzonej o “eksport” umożliwia wysłanie danych do następujących formatów:

  • CSV – uniwersalny,
  • PNX – cutrite,
  • nowy rozkrój

zawartość eksportu jest konfigurowalna.

Istnieje także możliwość wyposażenia programu o moduł produkcji wielu szaf na raz. Umożliwia on zrobienie raportu produkcyjnego oraz eksport wszystkich elementów np. 30 szaf na raz do produkcji.

screen z programu
projektowanie szaf program
ikona

Tworzenie sieci sprzedaży

Twórz sieć sprzedaży i zarządzaj produkcją z oprogramowaniem Colibri. Nie zależnie czy masz jeden salon i kilku sprzedawców, czy posiadasz kilkadziesiąt salonów oraz kilkuset sprzedawców, możesz w naszym oprogramowaniu tworzyć politykę magazynową oraz cenową dla całej sieci. Możesz kompletować zlecenia ze swoich salonów oraz produkować je razem.

Wypróbuj przez 14 dni za darmo!