Program do rozkroju płyt meblowych, projektu szaf i mebli

Colibri to oprogramowanie, które zostało stworzone z myślą o projektowaniu, wycenie, produkcji, a także sprzedaży szaf przesuwnych. Program do projektowania mebli pokojowych na wymiar pomaga stworzyć właściwy rozkrój płyt – tworzony był przez 5 lat przez ekspertów odpowiedzialnych za sprzedaż i projektowanie szafy przesuwnej. To wyspecjalizowane narzędzie, z którego pomocą niezwykle prosty będzie nawet najbardziej skomplikowany projekt szafy przesuwnej. Program błyskawicznie można zinformatyzować oraz częściowo zautomatyzować cały proces produkcji mebli, w tym szybciej obrobić płyty meblowe poprzez rozkrój. Prosty i przyjemny w obsłudze program do projektowania szaf przesuwnych ma wiele podstawowych funkcji, które mogą zostać rozszerzone. Oto kilka z nich:

PROJEKTOWANIE:

– projektowanie szafy przesuwnej w środowisku 2D,
– projektowanie szafy skośnej,
– projektowanie szafy we wnękach złożonych,
– projektowanie mebli korpusowych,
– wizualizacja szafy w 3D,
– bieżąca wycena projektu,
– drzwi przesuwne z łączeniami poziomymi, pionowymi, skośnymi i fala,
– definiowanie zapasów montażowych dla poszczególnych elementów,
– wbudowany edytor kształtów na bazie CAD,
– możliwość tworzenia raportu wyceny i zamówienia.

KONFIGURACJA:

– program kompatybilny z większością systemów drzwi przesuwnych,
– możliwość konfigurowania w zależności od używanych materiałów,
– definiowanie budowy drzwi zależne od rodzaju wypełnienia,
– definiowanie typów i rodzajów drzwiczek otwieranych oraz szuflad,
– definiowanie cen zamontowania poszczególnych komponentów,
– definiowanie zawartości magazynu akcesoriów i dodatków.

PRODUKCJA

– raportowanie wszystkich formatek szafy łącznie z wymiarami,
– raportowanie elementów drzwi i szuflad,
– raportowanie akcesoriów.

EKSPORT

– formatek,
– elementów drzwi,
– szkła,
– akcesoriów,
– eksport do CSV,
– eksport do PNC,
– eksport do Nowy Rozkrój.

TWORZENIE SIECI SPRZEDAŻY:

– możliwe wprowadzenie do magazynu swojego asortymentu drzwi, płyt i akcesoriów,
– możliwe narzucenie marży na cały asortyment,
– możliwe dodawanie sieci dealerów i sprzedawców,
– dostępna polityka rabatowa.

SZAFA W 6 MINUT

Film przedstawia przykładowy proces projektowania szafy wnękowej. Zobrazowane jest, w jak prosty i szybki sposób można zaprojektować szafę od „A do Z”. Dobrany jest odpowiedni rozkrój płyt, a program krok po kroku podpowiada, jak stworzyć dobrze wyglądające szafy wnękowe. Projektowanie to nic trudnego i można stworzyć niezwykłe projekty już w kilka chwil, a meble dociąć przygotowując właściwy rozkrój płyty.

JEDNOCZESNA PRODUKCJA KILKU SZAF

Ułatwiający projektowanie i proponujący rozkrój płyty program Colibri umożliwia produkcję wielu mebli naraz. Czas przygotowania do produkcji wraz z eksportem nawet kilkudziesięciu szaf wynosi tylko kilka minut. Jest to nieoceniona możliwość dla dealerów posiadających rozbudowaną sieć sprzedaży.

WBUDOWANY EDYTOR DO ELEMENTÓW KRZYWOLINIOWYCH

Środowisko pracy Colibri jest wyposażone w bardzo intuicyjny i prosty edytor kształtów, który umożliwia zaprojektowanie elementu krzywoliniowego wraz ze stworzeniem pliku formatu DXF, który można wyprodukować praktycznie na każdej maszynie CNC i ploterze. Zalecane jest, by firmy tworzące szafy wnękowe wybierały umożliwiający pełną swobodę projektowania program Colibri. Rozkrój płyt i odpowiedni rysunek można stworzyć nie tylko dla szaf wnękowych – idealnym wyborem będzie też szafa przesuwna. Projekt zobrazuje nawet najbardziej wymyślne kształty.

projektowanie szafy wnękowej program

Colibri to program do rozkroju płyt meblowych, w którym szybko i wygodnie stworzysz własne szafy przesuwne lub szafy wnękowe. Projektowanie i optymalizacja rozkroju płyt to gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy. W błyskawiczny sposób możesz przejść z procesu rysowania do produkcji, mając pełną kontrolę nad każdym elementem, z którego zbudowana jest dana szafa, na przykład szafa wnękowa. Projekty możesz wysyłać do innych salonów zajmujących się produkcją mebli. Dla osób, które chcą zakupić program, który pomoże dobrać odpowiedni, nowy rozkrój, cena będzie pozytywnym zaskoczeniem. To niedrogi wydatek, a do tego Colibri można przetestować przez 14 dni za darmo.

Już dziś w wygodny sposób twórz dowolny rozkrój płyt meblowych i zaprojektuj szafę wnękową – program Colibri umożliwi Ci pełną swobodę w tworzeniu mebli. Program do projektowania szafy przesuwnej i wnękowej ułatwia dobór personalizowanych szablonów, od których zawsze można rozpoczynać projekt. Intuicyjny w obsłudze i elastyczny program do optymalizacji rozkroju i rysowania szaf pozwala dobrać materiały pod konkretny system drzwiowy, płyty meblowe i akcesoria. Czy to szafa przesuwna, czy szafa wnękowa, projektowanie oraz rozkrój płyty meblowej z Colibri zawsze będą banalnie proste.

projektowanie szaf program